O nas

D&P Invest to polska firma,  prowadzona przez dwóch partnerów posiadających ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie usług budowlanych, finansowych i zarządzania nieruchomościami.

Firma działa  od 2007 roku i w  tym czasie zdobywała doświadczenie w Polsce jak i zagranicą. Od 2018 roku zmieniła nazwę i połączyła doświadczenie dwóch sektorów : budowlanego oraz branży zarządzania nieruchomościami, tworząc firmę D&P Invest . Dziś wykonujemy wszystkie kompleksowe prace budowlane oraz zarządzamy swoimi nieruchomościami. Po wielu latach solidnej pracy i zdobytych doświadczeniach D&P Invest w roku 2020 rozpoczęła działalność, jako inwestor  oraz generalny wykonawca budowy własnych osiedli mieszkaniowych jednorodzinnych i wielorodzinnych, wykonywanych w nowoczesnym stylu.

Dzięki dobrze wykonanej pracy, opartej na jasnych zasadach zabezpieczonych umowami, do dziś współpracujemy z nowymi oraz powracającymi klientami poprzez ich rekomendacje. Po wielu latach pracy  mamy solidną i ugruntowaną sieć kontaktów, z różnymi  wyszkolonymi specjalistami w wielu grupach zawodowych. Współpraca ta umożliwia nam uzyskanie najlepszych wyników oraz doskonałe zarządzanie projektami. W naszych projektach używamy wysokiej jakości materiałów od wiodących producentów oraz wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie.